fbpx
Special Drive

Darujte radost z řízení

Darováním poukazu na coaching sportovní jízdy máte možnost z někoho udělat gentlemana za volantem, druhého Belmonda, který projede rychle jakýkoliv závodní okruh a zároveň vás bezpečně dopraví na místo.

Ano, bezpečně! Tohle celé totiž není jen o zábavě, rychlosti a radosti z řízení, i když toho si obdarovaný užije dost. Jde především o zásady bezpečné jízdy, které učíme a které jsou klíčové pro sportovní řízení auta i pro bezpečnou jízdu v bezpečném provozu. Váš dárek tak nabývá hodnoty jak pro řidiče, tak i pro ty, které poveze. Stačí jen vybrat typ coachingu, poslat nám potřebné informace a my vám poštou zašleme poukaz a průvodní dopis pro obdarovaného. Zjistit více >>

JAK VYPADÁ COACHING

Často se nás ptáte, pro koho je coaching vhodný. Naše odpověď zní: pro každého, kdo má chuť se zlepšovat! Je jedno, jestli máte závodní ambice, chcete mít naprosto pod kontrolou svůj sporťák, nebo byste jen rádi dovezli v bezpečí rodinu na hory. Sportovní i bezpečná jízda vychází ze stejných základů a ty vás naučíme. Nezůstaneme ale jen u toho. Až se naučíte bezpečně dívat do zatáček, ovládat správně volant a jemně kontrolovat auto na každém povrchu, vrhneme se i na pokročilé techniky. Můžete se tak naučit i způsoby jízdy, které ovládají ti nejlepší závodníci, nebo které byly potřeba v dobách, kdy byla Formule 1 ještě pro chlapy. Díky tomu zvládnete ovládat své auto bezpečně a navíc vás bude řízení neuvěřitelně bavit!

  • Jako dárek doporučujeme coaching v rozsahu 2 hodiny
  • Výuka může probíhat na běžných silnicích, nebo na závodním okruhu
  • Coaching je vhodný pro jakýkoliv typ osobního vozu
  • Coaching probíhá ve vlastních vozech řidičů
  • Učí se u nás závodníci i úplní začátečníci
  • Součástí každého typu coachingu je hodnocení dovedností pro další trénink
  • Pokud nevíte, jaký typ coachingu zvolit, nebo v jakém rozsahu, klidně nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme s výběrem

Coaching

Můj coaching je ideální pro většinu řidičů a pro ty velmi pokročilé nevyjímaje. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak se na chvíli podívám, jaká je vaše řidičská úroveň. Během coachingu vám pomohu vylepšit základní i velmi pokročilé řidičské techniky. Na závěr probereme, co je potřeba zlepšit do příště a v jakém pořadí na tom začít makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink.

2500 Kč/hod.

Recenze řidičů

Objednávka

Odesláno. V emailu najdete instrukce pro zaplacení.
Děkujeme.
Nastala chyba a formulář nebyl odeslán. Zkuste mě prosím kontaktovat jinak.
Počet hodin:
Platba pouze převodem. Poštovné je zdarma!
Dodací a fakturační adresa (všechna pole jsou povinná):
Údaje do průvodního dopisu: