fbpx
Special Drive

Darujte radost z řízení

Z řidičů děláme gentlemany za volantem, schopné ovládat auto jemně a plynule a vždy mít vše pod kontrolou. Během coachingu učíme řidiče ovládat techniky pro bezpečnou jízdu, pokročilé způsoby ovládání auta, i jízdu na závodním okruhu. Vše proto, aby byla jejich jízda bezpečnější a zároveň cítili větší radost z jízdy.

A právě radost z jízdy a větší bezpečnost můžete někomu darovat. Stačí jen zvolit počet hodin, poslat nám potřebné informace a my vám poštou zašleme poukaz a průvodní dopis pro obdarovaného.

JAK VYPADÁ COACHING

Často se nás ptáte, pro koho je coaching vhodný. Naše odpověď zní: pro každého, kdo má chuť se zlepšovat!

Ať má řidič závodní ambice, chce mít pod kontrolou svůj sporťák nebo by jen rád bezpečně dovezl svou rodinu na hory, bude nadšený z toho, co jej naučíme. Sportovní a bezpečná jízda vychází ze stejných základů a my nezůstáváme jen u nich. Když se naši klienti naučí správně dívat do zatáček, ovládat jemně volant a mít auto úplně pod kontrolou, vrhneme se na pokročilé techniky a způsoby jízdy, jaké ovládali ti nejlepší závodníci v době, kdy byla Formule 1 ještě gentlemanský sport. To zní jako zábava ne?

 

  • Jako dárek doporučujeme coaching v rozsahu 2 hodiny
  • Výuka může probíhat na běžných silnicích, nebo na závodním okruhu
  • Coaching je vhodný pro jakýkoliv typ osobního vozu
  • Coaching probíhá ve vlastních vozech řidičů
  • Učí se u nás závodníci i úplní začátečníci
  • Součástí každého typu coachingu je hodnocení dovedností
  • Rádi dojedeme za vámi na vaše oblíbené silnice (doprava není v ceně coachingu)

Coaching

Můj coaching je ideální pro většinu řidičů a pro ty velmi pokročilé nevyjímaje. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak se na chvíli podívám, jaká je vaše řidičská úroveň. Během coachingu vám pomohu vylepšit základní i velmi pokročilé řidičské techniky. Na závěr probereme, co je potřeba zlepšit do příště a v jakém pořadí na tom začít makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink. Můžeme se potkat na závodním okruhu v rámci jedné z našich akcí nebo za vámi v případě coachingu na okresce rád kamkoliv přijedu. V takovém případě se za dopravu připlácí 7 Kč/km.

3500 Kč/hod.

Recenze řidičů

Objednávka

Odesláno. V emailu najdete instrukce pro zaplacení.
Děkujeme.
Nastala chyba a formulář nebyl odeslán. Zkuste mě prosím kontaktovat jinak.
Počet hodin:
Platba pouze převodem. Poštovné je zdarma!
Dodací a fakturační adresa (všechna pole jsou povinná):
Údaje do průvodního dopisu: