fbpx
Special Drive

Darujte radost z řízení

Darováním poukazu na coaching sportovní jízdy máte možnost z někoho udělat gentlemana za volantem, druhého Belmonda, který projede rychle jakýkoliv závodní okruh a zároveň vás bezpečně dopraví na místo.

Ano, bezpečně! Tohle celé totiž není jen o zábavě, rychlosti a radosti z řízení, i když toho si obdarovaný užije dost. Jde především o zásady bezpečné jízdy, které učíme a které jsou klíčové pro sportovní řízení auta i pro bezpečnou jízdu v bezpečném provozu. Váš dárek tak nabývá hodnoty jak pro řidiče, tak i pro ty, které poveze. Stačí jen vybrat typ coachingu, poslat nám potřebné informace a my vám poštou zašleme poukaz a průvodní dopis pro obdarovaného. Zjistit více >>

JAK VYPADÁ COACHING

Často se nás ptáte, pro koho je coaching vhodný. Naše odpověď zní: pro každého, kdo má chuť se zlepšovat! Je jedno, jestli máte závodní ambice, chcete mít naprosto pod kontrolou svůj sporťák, nebo byste jen rádi dovezli v bezpečí rodinu na hory. Sportovní i bezpečná jízda vychází ze stejných základů a ty vás naučíme. Nezůstaneme ale jen u toho. Až se naučíte bezpečně dívat do zatáček, ovládat správně volant a jemně kontrolovat auto na každém povrchu, vrhneme se i na pokročilé techniky. Můžete se tak naučit i způsoby jízdy, které ovládají ti nejlepší závodníci, nebo které byly potřeba v dobách, kdy byla Formule 1 ještě pro chlapy. Díky tomu zvládnete ovládat své auto bezpečně a navíc vás bude řízení neuvěřitelně bavit!

  • Jako dárek doporučujeme základní coaching v rozsahu 1 – 3 hodiny
  • Výuka může probíhat na běžných silnicích, nebo na závodním okruhu
  • Coaching je vhodný pro jakýkoliv typ osobního vozu
  • Coaching probíhá ve vlastních vozech řidičů
  • Učí se u nás závodníci i úplní začátečníci
  • Součástí každého typu coachingu je hodnocení dovedností pro další trénink
  • Pokud nevíte, jaký typ coachingu zvolit, nebo v jakém rozsahu, klidně nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme s výběrem

Coaching s telemetrií

Coaching pro ty, co to s okruhy myslí opravdu vážně. Pokud už jezdíte velmi slušné časy, ale pořád máte pocit, že tomu něco chybí, jste na správné adrese. V rámci coachingu si vezmeme na pomoc telemetrii Racelogic, kterou používají i profi závodníci a odhalíme poslední slabá místa ve vaší stopě, v brzdění, nebo v nástupu na plyn a odkrojíme tak poslední desetinky z vašeho času.

4200 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + ZÁVODNÍ TELEMETRIE

Pokročilý coaching

V pokročilém coachingu používám nad rámec základního go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu lépe vidíte, kde máte rezervy a můžete se tak zlepšovat rychleji. V rámci pokročilého coachingu navíc mohu řídit vaše auto, abych vám předvedl řidičské techniky v praxi.

3000 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Základní coaching

V názvu sice stojí "základní", ale tento typ coachingu je ideální pro většinu i velmi pokročilých řidičů. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak si zjistím, jak jste šikovní. Nakonec probereme, co je potřeba zlepšit a v jakém pořadí a začneme na tom makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink.

1800 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení

Recenze řidičů

Objednávka

Odesláno. V emailu najdete instrukce pro zaplacení.
Děkujeme.
Nastala chyba a formulář nebyl odeslán. Zkuste mě prosím kontaktovat jinak.
Vyberte typ coachingu:
Počet hodin:
Platba pouze převodem. Poštovné je zdarma!
Dodací a fakturační adresa (všechna pole jsou povinná):
Údaje do průvodního dopisu: