fbpx
Special Drive

CO DOSTANETE A JAK VYPADÁ COACHING?

Kdo se v dnešní době chce naučit řídit, má na výběr z široké nabídky instruktorů a kurzů na závodních okruzích. Problémem však je, že okruh je specifický a některé okruhové návyky jako ostré brzdění, čistá stopa, nebo jízda na limitu nejde použít na okreskách. Právě proto dávám coaching na okreskách a snažím se řidičům ukázat, že i tam můžete jezdit bezpečně a zároveň sportovně.

V mém coachingu vždy kladu důraz na individuální přístup. Zajímám se o vaše nedostatky a jak vám je můžu pomoci odstranit. Nebojte, nebudu do vás hustit teorii, když danou věc děláte správně. Máte volnost si vybrat typ coachingu a jeho délku podle svých požadavků. Výhodou pro vás může být, že za vámi přijedu až domů, abyste mohli trénovat na vašich oblíbených okreskách.

Možná vás v tuto chvíli napadne, že nemáte sportovní auto, ale to vůbec nevadí. Mám vyzkoušeno, že klientům nejvíce prospívá coaching v jejich autě, které dobře znají, i když není sportovní. Kdo je tedy typický zájemce o můj coaching? Kdokoliv, kdo chce zlepšit řidičské dovednosti bez rozdílu věku, pohlaví, značky auta nebo zkušenosti za volantem.

JAK VYPADÁ COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Coaching

Můj coaching je ideální pro většinu řidičů a pro ty velmi pokročilé nevyjímaje. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak se na chvíli podívám, jaká je vaše řidičská úroveň. Během coachingu vám pomohu vylepšit základní i velmi pokročilé řidičské techniky. Na závěr probereme, co je potřeba zlepšit do příště a v jakém pořadí na tom začít makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink. Můžeme se potkat na závodním okruhu v rámci jedné z našich akcí nebo za vámi v případě coachingu na okresce rád kamkoliv přijedu. V takovém případě se za dopravu připlácí 7 Kč/km.

Cena na dotaz