fbpx
Special Drive

CO DOSTANETE A JAK VYPADÁ COACHING?

Kdo se v dnešní době chce naučit řídit, má na výběr z široké nabídky instruktorů a kurzů na závodních okruzích. Problémem však je, že okruh je specifický a některé okruhové návyky jako ostré brzdění, čistá stopa, nebo jízda na limitu nejde použít na okreskách. Právě proto dávám coaching na okreskách a snažím se řidičům ukázat, že i tam můžete jezdit bezpečně a zároveň sportovně.

V mém coachingu vždy kladu důraz na individuální přístup. Zajímám se o vaše nedostatky a jak vám je můžu pomoci odstranit. Nebojte, nebudu do vás hustit teorii, když danou věc děláte správně. Máte volnost si vybrat typ coachingu a jeho délku podle svých požadavků. Výhodou pro vás může být, že za vámi přijedu až domů, abyste mohli trénovat na vašich oblíbených okreskách.

Možná vás v tuto chvíli napadne, že nemáte sportovní auto, ale to vůbec nevadí. Mám vyzkoušeno, že klientům nejvíce prospívá coaching v jejich autě, které dobře znají, i když není sportovní. Kdo je tedy typický zájemce o můj coaching? Kdokoliv, kdo chce zlepšit řidičské dovednosti bez rozdílu věku, pohlaví, značky auta nebo zkušenosti za volantem.

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Coaching s telemetrií

Coaching pro ty, co to s okruhy myslí opravdu vážně. Pokud už jezdíte velmi slušné časy, ale pořád máte pocit, že tomu něco chybí, jste na správné adrese. V rámci coachingu si vezmeme na pomoc telemetrii Racelogic, kterou používají i profi závodníci a odhalíme poslední slabá místa ve vaší stopě, v brzdění, nebo v nástupu na plyn a odkrojíme tak poslední desetinky z vašeho času.

4200 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + ZÁVODNÍ TELEMETRIE

Pokročilý coaching

V pokročilém coachingu používám nad rámec základního go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu lépe vidíte, kde máte rezervy a můžete se tak zlepšovat rychleji. V rámci pokročilého coachingu navíc mohu řídit vaše auto, abych vám předvedl řidičské techniky v praxi.

3000 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Základní coaching

V názvu sice stojí "základní", ale tento typ coachingu je ideální pro většinu i velmi pokročilých řidičů. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak si zjistím, jak jste šikovní. Nakonec probereme, co je potřeba zlepšit a v jakém pořadí a začneme na tom makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink.

1800 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení