fbpx
Special Drive

Asi si tím prošel každý ...

… rychlá levá a já ve 160 km/hod předjíždím sanitku. To je adrenalin. Už ji skoro nevidím v zrcátku, jenže přede mnou padají závory na železničním přejezdu a sanitka se blíží. O chvíli později vidím, jak ze sanitky vystupuje podsaditý chlapík. Jde k mému autu a řekne něco, co si budu pamatovat zbytek života: „Mladej, spěcháš do hrobu“?!

Bylo mi 21 a já si právě uvědomil, že riskováním se řídit nenaučím. Začal jsem přemýšlet, číst knížky a a sledovat videa závodníků. Hltal jsem úplně všechno. Postupně přišly výsledky. První meziplyn či krásně projetá kombinace zatáček. Někdy v té době táta přišel s nápadem, že si koupíme M3 na okruhy. Nakonec jsme s ní vydrželi jezdit po českých okruzích přes 6 let. Na nich jsem dostal coaching od špičkových závodníků jako Václav Pech, Sabine Schmitz, nebo Petr Fulín. Pečlivě jsem je pozoroval a učil se. Na okruzích i okreskách mám už sice naježděno dost a dost, ale krásná silnice mi pořád vykouzlí úsměv na tváři.

Pár let zpátky přišla nová výzva. Jedu se projet na svou oblíbenou okresku a potkám partu mladých kluků. Svezl jsem se s nimi a měli ohromný talent. Problém byl, že jezdili na limitu s pocitem, že se nic nemůže stát. Jako já deset let zpátky. Právě tady začal můj první coaching. Zamakal jsem na celém konceptu a to byl jen krůček od coachingu, který nabízím v současnosti.

JAK MĚ VIDÍ KLIENTI

VYBERTE SI COACHING

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Coaching s telemetrií

Coaching pro ty, co to s okruhy myslí opravdu vážně. Pokud už jezdíte velmi slušné časy, ale pořád máte pocit, že tomu něco chybí, jste na správné adrese. V rámci coachingu si vezmeme na pomoc telemetrii Racelogic, kterou používají i profi závodníci a odhalíme poslední slabá místa ve vaší stopě, v brzdění, nebo v nástupu na plyn a odkrojíme tak poslední desetinky z vašeho času.

4200 Kč/hod.
POKROČILÝ COACHING + ZÁVODNÍ TELEMETRIE

Pokročilý coaching

V pokročilém coachingu používám nad rámec základního go-pro kameru a počítač, abych natočil váš pohled, práci s volantem, nebo průjezd zatáčkou. Na videu lépe vidíte, kde máte rezervy a můžete se tak zlepšovat rychleji. V rámci pokročilého coachingu navíc mohu řídit vaše auto, abych vám předvedl řidičské techniky v praxi.

3000 Kč/hod.
ZÁKLADNÍ COACHING + GO-PRO KAMERA + ROZBOR VIDEA

Základní coaching

V názvu sice stojí "základní", ale tento typ coachingu je ideální pro většinu i velmi pokročilých řidičů. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak si zjistím, jak jste šikovní. Nakonec probereme, co je potřeba zlepšit a v jakém pořadí a začneme na tom makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink.

1800 Kč/hod.
Stanovení cíle + analýza řidičské úrovně + zlepšení dovedností + hodnocení