fbpx
Special Drive

Asi si tím prošel každý ...

… rychlá levá a já ve 160 km/hod předjíždím sanitku. To je adrenalin. Už ji skoro nevidím v zrcátku, jenže přede mnou padají závory na železničním přejezdu a sanitka se blíží. O chvíli později vidím, jak ze sanitky vystupuje podsaditý chlapík. Jde k mému autu a řekne něco, co si budu pamatovat zbytek života: „Mladej, spěcháš do hrobu“?!

Bylo mi 21 a já si právě uvědomil, že riskováním se řídit nenaučím. Začal jsem přemýšlet, číst knížky a a sledovat videa závodníků. Hltal jsem úplně všechno. Postupně přišly výsledky. První meziplyn či krásně projetá kombinace zatáček. Někdy v té době táta přišel s nápadem, že si koupíme M3 na okruhy. Nakonec jsme s ní vydrželi jezdit po českých okruzích přes 6 let. Na nich jsem dostal coaching od špičkových závodníků jako Václav Pech, Sabine Schmitz, nebo Petr Fulín. Pečlivě jsem je pozoroval a učil se. Na okruzích i okreskách mám už sice naježděno dost a dost, ale krásná silnice mi pořád vykouzlí úsměv na tváři.

Pár let zpátky přišla nová výzva. Jedu se projet na svou oblíbenou okresku a potkám partu mladých kluků. Svezl jsem se s nimi a měli ohromný talent. Problém byl, že jezdili na limitu s pocitem, že se nic nemůže stát. Jako já deset let zpátky. Právě tady začal můj první coaching. Zamakal jsem na celém konceptu a to byl jen krůček od coachingu, který nabízím v současnosti.

JAK MĚ VIDÍ KLIENTI

  • Kde? Přijedu za vámi.
  • Kdy? Domluvíme termín, který se vám hodí.
  • Jak dlouho? Záleží na vás.

Coaching

Můj coaching je ideální pro většinu řidičů a pro ty velmi pokročilé nevyjímaje. Nejprve si řekneme, jaké jsou vaše řidičské cíle a pak se na chvíli podívám, jaká je vaše řidičská úroveň. Během coachingu vám pomohu vylepšit základní i velmi pokročilé řidičské techniky. Na závěr probereme, co je potřeba zlepšit do příště a v jakém pořadí na tom začít makat. Hned po coachingu dostanete elektronické hodnocení se shrnutím jednotlivých dovedností, které vám pak usnadní trénink. Můžeme se potkat na závodním okruhu v rámci jedné z našich akcí nebo za vámi v případě coachingu na okresce rád kamkoliv přijedu. V takovém případě se za dopravu připlácí 7 Kč/km.

Cena na dotaz