fbpx
Special Drive

Dobročinná sbírka pro dětský domov Radkov

Od letošního jara pracuji na jednom velkém autařském projektu, ze kterého vám určitě spadne brada. Nebudu vám ještě říkat, o co se jedná, to teď není důležité a bude to pro vás překvápko. Co je ale důležité, že k tomu projektu mě přivedli lidé z Nadačního Fondu Pro Život. Dlouhodobě pomáhají dětem z dětských domovů a rodinám v nelehkých situacích. Teď ale lidé z Nadačního fondu požádali o pomoc mě.

Pro Dětský domov Radkov, se kterým dlouhodobě spolupracují, se snaží zajistit auto. Naštěstí nepotřebují sporťáka, ale stačí jim vícemístná dodávka od Toyoty. Celý projekt je financován dobročinnou sbírkou a chybí vybrat ještě velký kus. A tady právě přichází má úloha (a vaše). Já už nějaké peníze poslal a poslední co mohu udělat, je nasdílet sbírku mezi vás, nadšence do řízení. Vím, že je mezi vámi hodně lidí, kteří rádi pomohou, když to bude dávat smysl a v tomto případě to přesně tak je.

Zvažte to a pokud se rozhodnete dětský domov podpořit, pošlete jakoukoliv částku na účet Nadačního fondu: 2201889159/2010. Do poznámky uveďte třeba „auto pro děti“ a ve fondu hned budou vědět. Účet je transparentní a tak se můžete na všechny pohyby na účtu sami podívat zde. Pokud potřebujete další informace, snadno je naleznete na webu nadačního fondu www.nadaceprozivot.cz