fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU PROFI

20.02.2023 - 22.02.2023
Vyprodáno
Driftování ve Švédsku 129 000 Kč

Jezdíte dlouho do noci na zasněžené okresce někde v Čechách? Nebo vyrážíte každý rok za driftováním do Rakouska, ale stále máte pocit, že máte na víc? Na vyšší rychlosti, náročnější zatáčky, nebo delší drifty? Tak tady jste správně! Od roku 2019 organizujeme driftování na zamrzlém jezeru ve Švédsku. V zemi, která je místem zaslíbeným pro jízdu řízeným smykem. Ale pozor, jezerem to nekončí, protože v blízkosti našeho jezera jsou totiž neskutečné okresky bez provozu, kde se dříve jezdila Švédská Rally. Sem jezdíme po večerech s řidiči, kteří toho po celém dni ježdění na jezeře nemají dost. Levá dlouhá, rychlý přehoz do rychlé vlásenky a váže pomalá pravá... Tak přesně to na vás čeká v noci na naší rychlostní zkoušce!

Jízda na jezeře je vhodná pro zkušenější řidiče, ale na místě budou dva naši instruktoři, kteří vám se zvládnutím driftu ve velké rychlosti rádi pomohou. Váš doprovod se s vámi navíc může vystřídat za volantem a vyzkoušet si třeba ledové handlingové plochy vedle dráhy. Pokud byste chtěli výlet pojmout jako rodinný, tak doma pravděpodobně sklidíte úspěch. Přímo ve městě Trysil se nachází velký skiareál, kde si vaše rodina může užívat lyžován nebo jízdu na psím spřežení, zatímco vy řádíte na jezeru. Říkáme, že ježdění na jezeře by měl každý nadšenec do řízení zažít alespoň jednou za život. Pravda je ale taková, že jak s námi jednou vyrazíte, budete chtít jezdit každou zimu. Každopádně pro vás bude tenhle výlet nezapomenutelný.

Registraci uzavíráme 4. ledna, takže se vyplatí neváhat.
Cena zahrnuje
přepravu vašeho auta do Švédska, tři celé dny ježdění na zamrzlém jezeře s občerstvením a čtyři noci v hotelu se snídaní pro dvě osoby.
Hotel Trysil ležící ve stejnojmenném městě, je vzdálený zhruba 200 km od Oslo.
Zamrzlé jezero nabízí dva okruhy s velmi rychlými zatáčkami i technickými "vracáky" o celkové délce 3.000 metrů a handlingové plochy ve tvaru oválu a kruhu.
Kapacita omezená na 16 aut zaručuje, že bude možné jezdit celý den bez omezení.
Coaching, s pilováním řidičských dovedností vám rádi pomohou Petr a Filip
Individuální cenu například bez přepravy vozu vám rádi nastavíme na požádání.