fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

16.02.2023 - 19.02.2023
Vyprodáno
Driftování ve Švédsku 135 000 Kč

Auto se sklouzne v rychlosti přes sto kilometrů v hodině a pneumatiky s hřeby se zakousnou do ledové plochy, rychle utíkající pod podvozkem vašeho auta. Zažíváte ten zvláštní pocit, kdy jedete vpřed i do strany a tak směr jízdy sledujete spíš bočním okénkem. Přichází zatáčka na opačnou stranu a vy jemným pohybem volantu měníte rytmus jízdy. Auto se smýkne na druhou stranu a pod plynem vykružuje další zatáčku. Je to obrovská zábava a adrenalin, i když víte, že zde jste naprosto v bezpečí.

Tohle se dá zažít jen na pár místech planety. Jedním z nich jsou ledová jezera ve Skandinávii, kam každý rok vyrážíme v polovině února, kdy jsou tu ideální podmínky pro jízdu na ledu, ale i na sněhu. V blízkosti našeho jezera jsou totiž neskutečné okresky bez provozu, kde se dříve jezdila Švédská Rally. Sem jezdíme po večerech s řidiči, kteří toho po celém dni ježdění na jezeře nemají dost. Ty dny ježdění budou celkem tři a pro vást o znamená zdržet se s námi minimálně na čtyři noci. Je ale spoustu důvodů si dovolenou na severu prodloužit. Může to být přilehlý lyžařský areál (největší v Norsku), nebo krásná příroda, kterou můžete vyrazit objevovat na psím spřežení.

Jízda na jezeře je vhodná pro zkušenější řidiče, ale na místě budou dva naši instruktoři, kteří vám se zvládnutím driftu ve velké rychlosti rádi pomohou. Váš doprovod se s vámi navíc může vystřídat za volantem a vyzkoušet si třeba ledové handlingové plochy vedle dráhy. Říkáme, že ježdění na jezeře by měl každý nadšenec do řízení zažít alespoň jednou za život. Pravda je ale taková, že jak s námi jednou vyrazíte, budete chtít jezdit každou zimu. Každopádně pro vás bude tenhle výlet nezapomenutelný.

Registraci uzavíráme 4. ledna, takže se vyplatí neváhat.
Cena zahrnuje
přepravu vašeho auta do Švédska, tři celé dny ježdění na zamrzlém jezeře s občerstvením, čtyři noci v hotelu se snídaní pro dvě osoby a služby instruktora.
Hotel Trysil ležící ve stejnojmenném městě, je vzdálený zhruba 200 km od Oslo.
Zamrzlé jezero nabízí dva okruhy s velmi rychlými zatáčkami i technickými "vracáky" o celkové délce 3000 metrů a handlingové plochy ve tvaru oválu a kruhu.
Kapacita omezená na 8 aut zaručuje, že bude možné jezdit celý den bez omezení.
Zvládnout jízdu na ledu vám pomohou naši instruktoři.
Individuální cenu například bez přepravy vozu vám rádi nastavíme na požádání.