fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

25.02.2024 - 29.02.2024
Vyprodáno
Driftování ve Švédsku 168 000 Kč
Včetně DPH

Driftování ve Švédsku je vrchol. Vrchol toho, co vám dokážeme mezi zimními eventy nabídnout, vrchol řidičských dovedností i vrchol zážitků za volantem. Čekají vás tři dny neomezeného ježdění na hrotech na zamrzlém jezeře, večerní ježdění s grilováním přímo na jezeře, výjezd na zasněženou okresku, čtyři noci v hotelu se skvělou partou a malebná krajina zasněžené Skandinávie.

Jízda na jezeře je vhodná pro zkušenější řidiče, ale na místě budou naši instruktoři, kteří vám se zvládnutím driftu ve velké rychlosti rádi pomohou. Váš doprovod se s vámi navíc může vystřídat za volantem a vyzkoušet si třeba ledové handlingové plochy vedle dráhy. Říkáme, že ježdění na jezeře by měl každý nadšenec do řízení zažít alespoň jednou za život. Pravda je ale taková, že jak s námi jednou vyrazíte, budete chtít jezdit každou zimu. Každopádně pro vás bude tenhle výlet nezapomenutelný.

Registraci uzavíráme 12. ledna, takže se vyplatí neváhat.
Cena zahrnuje
přepravu vašeho auta do Švédska, tři celé dny ježdění na zamrzlém jezeře s občerstvením, čtyři noci v hotelu se snídaní pro dvě osoby a služby instruktora.
Hotel Trysil ležící ve stejnojmenném městě, je vzdálený zhruba 200 km od Oslo.
Zamrzlé jezero nabízí dva okruhy s velmi rychlými zatáčkami i technickými "vracáky" o celkové délce 5000 metrů a handlingové plochy ve tvaru oválu a kruhu.
Okruh na jezeře, budeme mít jen pro sebe.
Zvládnout jízdu na ledu vám pomohou naši instruktoři.
Individuální cenu například bez přepravy vozu vám rádi nastavíme na požádání.
Můžete si vzít spolujezdce
a střídat se s ním bez příplatku.