fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

12.02.2020
Vyprodáno
12.2. - 14.2.2020 56 Kč

Připravil jsem pro vás ve spolupráci s Car & Co. velkou novinku na rok 2020. Kdo jako kluk nesnil o tom, jet palbu v zasněžené Skandinávii? Přece každý, komu voní benzín. V únoru 2020 to můžeme prožít společně. Jedeme driftovat do Švédska!

Znáte ty akce, kdy ze dvou dnů ježdění půlku doby strávíte posloucháním chytráků, čekáním na povel ve vysílačce a klouzání mezi kuželkami? Tak tohle ne! U mě se jezdí od první do poslední minuty. A víte co? Tímto vyhlašuji soutěž, kdo spálí nejvíce benzínu a nalítá nejvíc kilometrů.

Na zamrzlém jezeře budete mít k dispozici několik ploch. Od velkého okruhu cca 1,7 km, který se bude střídat s menším okruhem cca 1,3 km až po handlingové plochy (ovál, kruh, apod.) a samozřejmě budu měnit směr jízdy. Tohle je podle mě ten správný recept, aby každý den byl super a žádná zatáčka se neomrzela. 

Můžete mít na sněhu odježděno mraky kilometrů nebo jen pár, na tohle ježdění je zván každý, kdo má chuť si to pořádně užít. Na mě bude zajistit hladký průběh a vaši bezpečnost, ale zároveň vám budu k dispozici jako instruktor s řidičskými tipy, abyste se před odjezdem domů měli pocit, že můžete tykat Tommi Mäkinenovi.

Švédsko je země zaslíbená rallye a já vám to chci dopřát plnými doušky. Mám sen, že v okolí najdu zasněženou okresku a uspořádám pro vás rychlostní zkoušku jako v opravdové rallye. Pokud mi to klapne, kdo z vás si přijede pro první místo tradičního Sněhového démona?

Švédsko není hned za vaším barákem, takže pro případ komplikací s vaším autem budu mít na místě zajištěný drobný servis a pneuservis, abyste si mohli vašeho čtyřkolového miláčka užívat dosytosti.

Bližší detaily pro vážné zájemce na Petr Mutafov, mobil: 739 304 378.

DETAILY TURNUS 12.2. (ST) - 14.2. (PÁ)
Lokalita: Stöten (Švédsko)
Pohon: čtyřkolka, zadokolka
Pneu: zimní pneu, závodní pneu s hroty (max. 5 mm), Monte Carlo i úzké švédské jsou povolené
Dostupné dráhy: středa malý okruh, čtvrtek velký okruh, pátek malý okruh, handlingové plochy všechny dny

Cena zahrnuje:
Vjezd na zamrzlé jezero s dráhou
Občerstvení na dráze
Individuální coaching

Cena nezahrnuje, ale rád pro vás zajistím:
Ubytování v hotelu (cca 2.900 Kč na osobu za noc)
Transfer z letiště mikrobusem (2.500 Kč na osobu)
Letenka do Oslo (cca 4.500 Kč)
Dopravu vás a vašeho auta do Švédska (umím zajistit přepravu pro odvoz více aut najednou)