fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

30.01.2021 - 01.02.2021
Vyprodáno
1 den 24 500 Kč
2 dny 41 500 Kč
3 dny 68 500 Kč

TERMÍN 30.1. - 1.2.2021 ZRUŠEN PRO ŠPATNÉ PODMÍNKY NA JEZEŘE. NOVÝ TERMÍN BUDE VČAS OZNÁMEN, PŘEDBĚŽNĚ 2. POLOVINA ÚNORA.

Driftovat do Švédska jsme vyrazili už minulý rok a byl to zážitek na celý život. Nejen pro nás, ale i pro každého, kdo se účastnil. Nezáleží, jestli jste jen nadšený řidič, nebo třeba zkušený závodník v rally - tohle je nejlepší, co za volantem můžete vyzkoušet. Kombinace driftování na zamrzlém jezeře v rychlostech hodně přes 100 km/hod a nočních vyjížděk na rychlostní zkoušky Švédské rally je něco nezapomenutelného pro každého řidiče. Proto se na začátku roku vracíme do Švédska zpátky a vy můžete jet s námi. Bydlet budeme v krásném hotelu kousek od zasněžených okresek a hned vedle perfektního skiareálu. Je jen na vás, jestli po ježdění na zamrzlém jezeře vyrazíte na lyže, do hotelové sauny, nebo se zbytkem party na bývalé rychlostní zkoušky švédské rally. Rozhodně si to ale užijete.

CO NA VÁS ČEKÁ A JE SOUČÁSTÍ CENY?
Zamrzlé jezero, na kterém najdete velký (1,7 km) a malý okruh (1,3 km) po kterých můžete po celý den prohánět své auto.
Handlingové plochy (ovál, kruh), které jsou super na zahřátí, nebo trénink v nižších rychlostech. Můžete je využívat celý den.
Coaching - pro zájemce je v ceně i coaching jízdy na zamrzlém jezeře.
Dostatek prostoru - kapacitu jsme omezili na dvacet aut. Na jezeře je sice hodně místa, ale jezdí se hodně rychle a chceme, aby měl každý dost bezpečného prostoru pro sebe.
Různé nastavení okruhu - během dne trochu přenastavíme profil dráhy, abyste si vyzkoušeli různý profil zatáček.
Občerstvení - je škoda jezdit během dne pryč z jezera. Pravděpodobně nebudete chtít vůbec vystoupit z auta, ale jíst se musí. Proto budete mít přímo na jezeře oběd a drobné občerstvení během dne.
Fotky - pojede s námi i profi fotograf, který vám udělá perfektní fotky na ledových plochách. (Fotky z minulého ročníku naleznete zde).

CO NENÍ SOUČÁSTÍ CENY, ALE RÁDI PRO VÁS ZAJISTÍME?
Ubytování v krásném a ověřeném hotelu se snídaní hned vedle perfektního skiareálu, kde si můžete zalyžovat.
Doprava vašeho auta do Švédska a zpět pojištěným kamionem.

Letenky - většina účastníků letí jako jedna parta do Švédska.
Transfer z letiště k hotelu, kde na vás budou čekat vaše auta.

Rádi vám dáme možnost spojit driftování třeba s rodinným výletem, nebo roadtripem za lyžováním na perfektních sjezdovkách v okolí, a proto nezahrnujeme výše zmíněné do ceny. Většina účastníků s námi ale do Švédska letí a auto si nechají dovézt až na místo. Rádi pro vás vše zařídíme. Ceny a bližší informace získáte na telefonu 739 304 378, nebo na mailu info@specialdrive.cz

Pokud se akce kvůli COVID-19 nebude konat, garantujeme vrácení poplatků za využití ledové plochy, za transfer aut a účastníků z letiště k hotelu. Vrácení poplatků za ubytování a letenky záleží na datu případného zrušení akce.

Určitě vám doporučujeme pneumatiky s hřeby (Nokian Hakkapeliitta, Michelin Monte Carlo, Lappi), běžné zimáky nemají dostatek trakce.
Jezdí se tu skvěle se čtyřkolkami i se zadním náhonem.

Proč jet tedy s námi? Blbnutí na okreskách, když poprvé nasněží, je fajn, ale driftování v hodně vysokých rychlostech tu moc nezažijete. Jezdit do Rakouska na zamrzlé louky je o kus lepší, ale pokud to s  řízením myslíte opravdu vážně a chcete zažít něco mimořádného, musíte do Švédska!

Ceny jsou uvedené s DPH.

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil poplatek, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 17.1.2021, bude mu vráceno 100 % uhrazené částky. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu po 18.1. 2021, bude poplatek za storno ve výši 100 % z uhrazené částky.