fbpx
Special Drive

INTENZIVNÍ KURZ DRIFTOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

22.02.2024 - 25.02.2024
Vyprodáno
Intenzivní kurz 146 000 Kč
Včetně DPH

Ježdění na zamrzlém jezeře ve Švédsku je velká zábava a zároveň obrovská příležitost posunout své řidičské umění na další level. Projet celý ledový okruh bokem vás naučíme za chvíli, trefovat apexy na centimetry ve vysokých rychlostech, zajíždět konzistentní a rychlá kola, netrápit techniku a naučit se chápat souvislosti rychlé jízdy na ledu už chce ale trochu delší trénink.

Proto jsme pro vás připravili intenzivní kurz driftování ve Švédsku, s cílem maximálního posunu vašich dovedností, zaměřený na precizní trénink na ledě a kvalitní odpočinek mimo dráhu. Nečeká vás ale jen coaching při řízení, máme připravené přednášky o technice, videorozbor, wellness a bazén a každý den začínáme lehkým fyzickým cvičením, zaměřeným na ovládání auta.

Registraci uzavíráme 12. ledna, takže se vyplatí neváhat.
Cena zahrnuje
intenzivní kurz, přepravu vašeho auta do Švédska, dva celé dny ježdění na zamrzlém jezeře s občerstvením, tři noci v hotelu se snídaní pro dvě osoby.
Maximální kapacita je 6 řidičů, takže s registrací neváhejte.
Jeden instruktor na dva řidiče, to znamená, že se vám budeme téměř po celou dobu ježdění věnovat.
Hotel Radisson Blu Resort ležící v městě Trysil, je vzdálený zhruba 200 km od Oslo.
Zamrzlé jezero nabízí dva okruhy s velmi rychlými zatáčkami i technickými "vracáky" o celkové délce 5000 metrů a handlingové plochy ve tvaru oválu a kruhu.
Individuální cenu například bez přepravy vozu vám rádi nastavíme na požádání.