fbpx
Special Drive

DRIFTOVÁNÍ V RAKOUSKU

03.02.2024 - 04.02.2024
Vyprodáno
Sobota + Neděle Obsazeno
Sobota Obsazeno
Neděle 14 000 Kč

Představte si uzavřený okruh pokrytý sněhem, na kterém vjíždíte do každé zatáčky řízeným smykem, apex míjíte za hranou přilnavosti, příď auta směřuje od sněhové bariéry, ale vy vykroužíte perfektní oblouk a v oblaku sněhu mizíte v další zatáčce. Takhle přesně vypadá ježdění na sněhovém okruhu v rakouském Lungau, kam s námi můžete vyrazit. Díky handlingové ploše a službám našich instruktorů si ježdění užijí i ti, kteří s jízdou na sněhu teprve začínají.

Před a po ježdění s námi a s většinou řidičů můžete přespat v příjemném hotelu Bellevue, půl hodiny jízdy od ledové dráhy. O večerní zábavu ve skvělé partě je tak postaráno. Navíc je tu možnost přijet do Sankt Michael už na oběd předchozího dne a užít si lyžování v přilehlém lyžařském areálu Grosseck-Speiereck nebo si zajít do jedné z místních kaváren... Z Rakouska budete odjíždět nadšení a nejspíš i posunete své řidičské umění na další úroveň.

Cena zahrnuje den na ledové dráze a služby instruktorů, možnost střídání řidičů a fotky z akce.
Cena nezahrnuje, ale rádi vám zařídíme dvě noci v hotelu se snídaní a večeří pro dvě osoby. Oběd a občerstvení na dráze.
Hotel Bellevue leží kousek od břehu jezera Millstätter v městečku Seeboden, 520 km od Prahy.
Ledová dráha je dlouhá 1500 m a vedle ní leží handlingová plocha s rozlohou 30 000 m².
Naši instruktoři na místě vám pomohou zlepšit své dovednosti na sněhu a pořádně si jízdu užít.
Kapacita je striktně omezena a auta budou rozdělena do dvou skupin, aby si každý skvěle zajezdil.
Můžeme vám nabídnout i pronájem Toyoty GT86 se zadním náhonem.