fbpx
Special Drive

ŘIDIČSKÉ SILNICE SARDINIE

15.05.2023 - 20.05.2023
Vyprodáno
15.5. - 20.5. 41 000 Kč

Fotografie z výletu najdete zde.

Co je lepší? Hory nebo moře? Za nás obojí dohromady! Musí se k tomu ale přidat krásná okreska a parta nadšenců do řízení, se kterými můžete při večeřích nebo na pláži probrat zážitky z celého dne, kdy jste spolu viděli a projeli kilometry a kilometry překrásných silnic. Tak tohle bude náš květnový výlet na Sardinii, přes nejkrásnější okresky v Čechách, horské silničky Rakousku a průsmyky v Itálii. Odtud přejedeme trajektem na Sardinii, kde pro vás máme vybrané ty nejlepší řidičské silnice, jaké ostrov nabízí.

Tempo jízdy bude sportovně výletní a harmonogram počítá s tím, že je to řidičský výlet, který si ale užije i váš doprovod. Proto nás na Sardinii čeká i jeden úplně volný den, ve kterém půjdeme na pláž (už dopředu jsme vybrali dvě nádherné), nebo můžete vyrazit na procházku po městě. Výlet končíme v Livornu, odkud může jet každý sám domů, nebo si ještě protáhnout výlet k moři či alpským jezerům.

Registraci uzavíráme 30. dubna, takže se vyplatí neváhat.
Cena zahrnuje
ubytování pro dvě osoby, snídaně pro dvě osoby, trajekt na Sardinii a zpět včetně ubytování v kajutách a společnou večeři v Cortině d'Ampezzo.
Ujedeme 1422 km přes nejlepší průsmyky a horské silnice Itálie a Sardinie.
Kapacita je omezená pouze na 8 aut.
Skupinu vede naše auto, které bude udávat tempo a kontrolovat provoz.
Trasu jsme dopředu projeli a vybrali nejlepší úseky i příjemné hotely.
Fotografie z průsmyků a společných večerů vám po akci dodá náš fotograf.