fbpx
Special Drive

SPECIAL DRIVE & CARS AND COFFEE ITALSKÉ PRŮSMYKY

21.08.2019
Vyprodáno
21.8. - 23.8. 11 900 Kč

Společně s Cars & Coffee Czech Republic jsme vyrazili za Alpskými průsmyky, abychom si užili tamní nádherné silnice a krásné scenérie. Celý výlet naplánoval kouč Petr tak, že se jelo po krásných okreskách již z Prahy. Výlet byl celkově koncipovaný jako příjemné svezení a ne závod, proto byly srdečně zvány vaše drahé polovičky, protože místa jako Passo Pordoi nebo Passo Giau ocenily i ženy. Na výletu s námi byl profesionální fotograf, který celý výlet dělat nejen fotky aut, ale i momentky z atmosféry.

Jako zpestření výletu Petr naplánoval návštěvu muzea Enza Ferrariho, kde byly k vidění slavné modely historie. Zrovna v době výletu bylo vystavené nejslavnější a dnes asi nejdražší Ferrari 250 GTO. Všichni účastníci si pochvalovali i druhou část muzea, kde byly vystavené motory sportovních aut i formulí.

Petr vybral trasu nejen přes známé průsmyky, ale i přes bohem zapomenuté silnice. Asi všichni účastníci dodnes vzpomínají na cestu, kdy jsme jeli 30 min a nepotkali žádné auto až se před námi objevil italský zmrzlinář, který jel jako správný Ital pěkně rychle. Jako bonus Petr pro účastníky připravil noční výlet na Passo Tonale.

Které průsmyky jsme navštívili?
Passo Pordoi
Passo Giau
Passo Tonale
Passo di Falzarego
Madonna di Campiglio
a mnohé další

Začátek: 21.8. v 7:00 hod. Čestlice (parkoviště Makro)
Konec: 25.8. v 12:00 hod. kousek od Grossglockner
Kapacita: max. 14 aut

Výběr nejkrásnějších fotek a video od Johnyho najdete níže.
Fotky v plném rozlišení jsou zde

Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 2.8.2019, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 3.8. až 9.8.2019, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 10.8.2019 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.