fbpx
Special Drive

Special Drive Tour Jindřichův Hradec

11.11.2018
Vyprodáno

Hrozně rád jezdím na pěkných okreskách. Stejnou radost jsem chtěl dopřát i svým klientům, kteří už absolvovali můj coaching. Za krásnými okreskami není nutné jezdit do Rakouska nebo Itálie, i u nás se najdou "řidičské silnice" a tak jsem jeden takový výlet zorganizoval.

Druhou listopadovou neděli jsme se v brzkých ranních hodinách vypravili z Čestlic skrze Benešovsko, Příbramsko až dolů do Jindřichova Hradce, kde jsme výlet zakončili obědem. Vybíral jsem pečlivě co nejrozmanitější typy okresek, aby si všichni mohli dosyta potrénovat různé řidičské dovednosti.

Během výletu jsem z důvodu bezpečnosti jel jako první auto, nastavil tempo a skrze vysílačku dával tipy, jak nejlépe projet okresku, kterou jsme zrovna měli před sebou. Vyšla chvíle i na coaching, po kterém jsem s naší partou probíral různá řidičská témata jako meziplyn, čistou stopu nebo brzdění levou nohou.

Podle reakcí všech zúčastněných určitě budou další výlety, kterých se můžete zúčastnit i vy. Stačí u mě absolvovat coaching a rezervovat si jedno ze sedmi míst.

Začátek: Čestlice (parkoviště Makro)
Konec: Jindřichův Hradec
Kapacita: max. 8 aut
Délka: 5 hod (s pauzami)
Trasa: 169 km