fbpx
Special Drive

TRACKDAY BĚLÁ POD BEZDĚZEM

05.05.2019
Vyprodáno
9 - 12 hod. 2 000 Kč
13 - 17 hod. 2 000 Kč
9 - 17 hod. 2 500 Kč

První květnová neděle tohoto roku se nesla ve znamení trackday v Bělé. Je to dráha, kde testuje svojí Fabii R5 Škoda Motorsport a my se na ní vrátili po roční pauze. Je to ojedinělá okruh v ČR, kterému říkáme malé Nordschleife. Během akce jsme udělali 2 konfigurace okruhu ve směru a protisměru hodinek, které prověřily řidičské schopnosti všech zúčastněných. Celý den se jezdilo bez omezení a front na vjezdu, aby si všichni pořádně zajezdili.

Během dne kouč Petr, který jako jediný v ČR nabízí coaching na okreskách, dával zájemcům coaching. Petr se opět každému věnoval individuálně, jak je jeho zvykem. S někým ladil techniku dvojitého vyšlápnutí spojky při meziplynu, s jinými použití tlačné ruky při zatáčení nebo čistou stopu. Bělá je dost podobná okresce, a proto si každý zájemce o coaching mohl hned po cestě domů trénovat nové dovednosti.

Zaručenou stálicí našich akcí je catering S láskou Karel, který nechyběl ani tentokrát. Petr i Dana jsou skuteční nadšenci do jídla jako my do aut a jejich burger nebo palačinky rozhodně stály za ochutnání.

Celý den se po okruhu pohyboval náš fotograf Johny, který se snažil vyfotit pěkné momentky z náročných zatáček v Bělé. Jeho malou galerii najdete níže a fotky v plné kvalitě najdete zde.
https://www.dropbox.com/sh/ijgtoxtjfrf5y5d/AAC784iiKpbjSIlA_VgN1rNZa?dl=0