fbpx
Special Drive

TRACKDAY BĚLÁ POD BEZDĚZEM

22.08.2020
Vyprodáno
9:00 - 12:30 2 700 Kč
12:30 - 16:00 2 700 Kč
9:00 - 16:00 Obsazeno

Fotogalerie zde.

Vracíme se na zajímavý okruh v Bělé, kde jsme už několik trackdayů pořádali. Bělá je hodně specifická, protože se spíš podobá uzavřené okresce, než klasickému závodnímu okruhu. A to je právě důvod, proč je místní okruh tak oblíbený mezi řidiči, pro které znamená příjemné zpestření. Je totiž velmi technicky náročný a najdete tu zatáčky, které se lámou přes horizont a nebo zatáčky, které musíte jet na dva apexy. Proto přezdíváme Bělou malou Nordschleife. Navíc tu budeme dělat poprvé i track walk (pěší prohlídku trati s instruktorem) a tak máte možnost si okruh perfektně nastudovat.

Kapacita je maximálně 30 aut, aby si každý dobře zajezdil.
Celý den neomezený vjezd na okruh.
Ranní track walk s instruktorem vám umožní prohlédnout si detailně trať.
Coaching jízdy na okruhu od zkušeného profíka.
Fotky vašich aut z okruhu dostanete od našeho fotografa po akci v ceně ježdění.
Měníme konfigurace okruhu, abyste si natrénovali odlišné profily tratě a ježdění nebylo jednotvárné.

Trackwalk (pěší prohlídka okruhu):
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Náš instruktor Petr s vámi projde celý okruh zatáčku po zatáčce a podělí se s vámi o své zkušenosti, ukáže rozdíly v povrchu asfaltu, kterou zatáčku "cutovat", jakou volit stopu při průjezdu lesní částí a podobně.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.

Coaching:
Jako vždy na našich akcích, máte možnost využít profi instruktorů Petra a Filipa, kteří vám pomohou zlepšit vaši jízdu, nebo časy na kolo. S Petrem můžete využít závodní telemetrii a GOPRO kameru pro detailní rozbor vaší jízdy zatáčku po zatáčce. Pro rezervaci coachingu prosím pište na info@specialdrive.cz
Rozsah coachingu je minimálně jedna hodina
Cena Pokročilý coaching 1.500 Kč/hod

Fotky:
Na okruhu bude profi fotograf a vy si po akci můžete stáhnout fotky z našeho webu v plné kvalitě.

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 11.8.2020, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 12.8. až 18.8.2020, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 19.8.2020 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.