fbpx
Special Drive

TRACKDAY MOST

19.04.2019
Vyprodáno
9 - 16 hod. 4 000 Kč

Máme za sebou krásnou akci na Autodromu Most. Přijely krásná auta od 911 GT3, Caterham, Lotus Elise, M3 až po zaručenou klasiku MX-5, nebo Renault Clio RS. Tradičně jsme omezili kapacitu na max. 40 aut. Pro všechny byla k dispozici čipová časomíra na základě které jsme v poledne vyhlásili vítěze závodu. Jednu cenu ve formě motoristického časopisu jsme si nechali jako překvapení pro nejšikovnějšího řidiče.

Během polední pauzy kouč Petr dával přednášku o pokročilých řidičských dovednostech na okruhu. Zmínil témata jako techniku nalezení brzdného bodu a jeho posouvání, kam se dívat před a během brzdění, nebo jestli na okruhu zvolit přístup slow in-fast out nebo fast in-fast out?

Na akci nechyběl náš osvědčený catering S láskou Karel. Účastníci si pochvalovali lívance se skořicí, burger nebo odpolední palačinky s čokoládou nebo borůvkami.

Veškeré fotky z akce v plném rozlišení zde:
https://www.dropbox.com/sh/k6l35cidrf1xevn/AACnXnDLYypSddFn18CS7U_ba?dl=0

Na místě byla možnost pronajmutí boxu. Driftování bylo zakázáno sportovním ředitelem okruhu.

 

Začátek a konec akce: 9 – 16 hodin

Storno podmínky:
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 5.4.2019, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 6.4. až 12.4.2019, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 13.4.2019 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.