fbpx
Special Drive

TRACKDAY MOST 1

29.02.2020
Vyprodáno
9:00 - 12:00 hod. 3 200 Kč
13:00 - 16:00 hod. 3 200 Kč
9:00 - 16:00 Obsazeno

Sezónu 2020 prohlašujeme za zahájenou. Sice jsme měli trochu smůly, protože na okruhu byl nejprve sníh, břečka a potom mokro. Nikoho z účastníků to neodradilo a všichni si užívali ovládání svého auta v trochu nižších rychlostech. Bohužel nečekaná sněhová nadílka nám překazila ranní track walk na koloběžkách, ale my si to vynahradíme při naší další akci v Mostě v říjnu. Kdo měl chuť, tak během polední pauzy přišel kouknout na Petrovu přednášku o závodní telemetrii. Na ní se dozvěděl, k čemu telemetrie slouží a jak může řidiče posunout k lepším časům na kolo.

Track walk - zrušeno kvůli počasí:
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Petr měl pro připravenou projížďku na koloběžkách po celém okruhu, na které se s vámi chtěl podělit o své zkušenosti, rozdíly v povrchu asfaltu, jak moc kloužou obrubníky nebo jakou volit stopu do šikany, či do známé Meritorky.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.
Kapacita 20 osob

Coaching se závodní telemetrií:
Jako vždy byl na akci k dispozici profi instruktor Petr. Kdo chtěl zlepšit řidičské dovednosti, mohl využít Pokročilého coachingu. Během něho Petr používal GOPRO kameru a rozbor na počítači, aby řidičům ukázal prostor na zlepšení zatáčku po zatáčce.

Rozsah coachingu 1 hodina
Cena Pokročilý coaching 1.500 Kč/hod

Občerstvení:
Trackday v Mostě je jedinou výjimkou, kde nemohl být náš oblíbený catering S láskou Karel, ale rádi jsme využili služeb Autodromu Most. Na výběr byly dva druhy hlavního jídla k obědu a po celý občerstvení včetně nealkoholických nápojů.

Fotky:
Na akci s foťákem v ruce nechyběli fotografové Johny, Ondra a Matyáš. Jejich fotky v plné kvalitě si můžete nejen prohlédnout, ale i stáhnout kliknutím zde: