fbpx
Special Drive

TRACKDAY SOSNOVÁ

23.05.2021
Vyprodáno
9:00 - 13:15 3 000 Kč
13:45 - 18:00 3 000 Kč
9:00 - 18:00 4 300 Kč

Fotky od Matyáše Hájka najdete na našem Dropboxu.

Do Sosnové nejezdíme moc často, i když to tu máme hodně rádi. Jde o členitý, technický okruh, kde se nejlíp cítí malá a lehká auta, ale neztratí se tu ani hodně výkonné sporťáky. Najdete tu pomalejší vracáky i rychlé zatáčky. Během dne budeme měnit nastavení okruhu, takže pro vás nebude ježdění jednotvárné.

Kapacita je maximálně 30 aut, aby si každý dobře zajezdil a netvořily se fronty.
Celý den neomezený vjezd na asfaltový okruh (zadní část se nejezdí)
Ranní track walk s instruktorem vám umožní prohlédnout si detailně trať.
Coaching jízdy na okruhu od zkušeného profíka.
Fotky vašich aut z okruhu dostanete od našeho fotografa po akci v ceně ježdění.
Měníme konfigurace okruhu, abyste si natrénovali odlišné profily tratě a ježdění nebylo jednotvárné.
Driftování (pálení pneu a propojování zatáček) je zakázáno, lehký powerslide povolen.

Trackwalk (pěší prohlídka okruhu):
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Náš instruktor Petr s vámi projde celý okruh zatáčku po zatáčce a podělí se s vámi o své zkušenosti, ukáže rozdíly v povrchu asfaltu, který obrubník přejet a kterému se raději vyhnout, jakou volit stopu a podobně.

Track walk je v ceně ježdění a je dobrovolný. Rozhodně jej ale doporučujeme méně zkušeným řidičům, nebo těm, kteří na budou místním okruhu jezdit poprvé.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.

Coaching:
Jako vždy na našich akcích, máte možnost využít profesionálního instruktora Petra, který vám pomůže zlepšit ovládání auta, nebo časy na kolo. S Petrem můžete při coachingu například využít GOPRO kameru pro detailní rozbor vaší jízdy zatáčku po zatáčce.

Rozsah coachingu je minimálně jedna hodina
Cena 1.800 Kč/hod

 

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 21.5.2021, bude mu vráceno 100 % startovného. Při nahlášení neúčasti 22.5.2021 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 2 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.