fbpx
Special Drive

TRACKDAY VYSOKÉ MÝTO

20.11.2021
Vyprodáno
9:00 - 13:15 Obsazeno
13:45 - 18:00 3 000 Kč
9:00 - 18:00 Obsazeno

Vysoké Mýto je velký motokárový okruh, takže se hodí spíš pro menší a mrštnější auta. Je velmi oblíbený pro své technické zatáčky a zvlněný profil. Okruh nám navíc umožňuje změnit během dne nastavení a zavřít, nebo otevřít některé šikany, takže pro vás nebude ježdění jednotvárné a můžete trénovat různé zatáčky. Šikovní řidiči se tu skvěle zabaví i s velkými a výkonnými sporťáky.

Kapacita je maximálně 30 aut, aby si každý dobře zajezdil a netvořily se fronty.
Celý den neomezený vjezd na okruh.
Ranní track walk s instruktorem vám umožní prohlédnout si detailně trať.
Coaching jízdy na okruhu od zkušeného profíka.
Fotky vašich aut z okruhu dostanete od našeho fotografa po akci v ceně ježdění (najdete je ve čtvrtek 25.11. na našem Drop Boxu)
Měníme konfigurace okruhu, abyste si natrénovali odlišné profily tratě a ježdění nebylo jednotvárné.
Občerstvení přímo na okruhu zajišťuje náš catering.

Trackwalk (pěší prohlídka okruhu):
Závodníci si nový okruh vždy projdou, aby získali lepší přehled o tom co je čeká, jakou stopu budou volit při nájezdu do zatáček a kde budou brzdit. Náš instruktor Petr s vámi projde celý okruh zatáčku po zatáčce a podělí se s vámi o své zkušenosti, ukáže rozdíly v povrchu asfaltu, který obrubník přejet a kterému se raději vyhnout, jakou volit stopu a podobně.

Track walk je v ceně ježdění a je dobrovolný. Rozhodně jej ale doporučujeme méně zkušeným řidičům, nebo těm, kteří na budou místním okruhu jezdit poprvé.

Začátek 8:00 hod.
Konec 8:45 hod.

Coaching:
Jako vždy na našich akcích, máte možnost využít profesionálního instruktora Petra, který vám pomůže zlepšit ovládání auta, nebo časy na kolo. S Petrem můžete při coachingu například využít GOPRO kameru pro detailní rozbor vaší jízdy zatáčku po zatáčce.

Rozsah coachingu je minimálně jedna hodina
Cena 1.800 Kč/hod

 

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 8.11.2021, bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast v termínu mezi 9.11. až 15.11.2021, bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 16.11.2021 bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.