fbpx
Special Drive

VÝLET NA ITALSKÉ PRŮSMYKY

21.09.2022
Registrovat se

Registraci uzavíráme 2.9.

21. - 24. 9. 25 900 Kč

Jedny z nejkrásnějších průsmyků a klikatých silnic v Evropě naleznete na jihu Rakouska a na severu Itálie. Některé z nich jsou mezi milovníky rychlé jízdy už léta proslavené a jiné leží schované v zapadlých průsmycích a nenajdete je v běžných průvodcích. A právě sem, na nejlepší řidičské silnice bude směřovat náš druhý letošní výlet do Alp. Trasa je úplně nová a během tří dnů najedeme jen 230 km po dálnicích. Zbylých 1160 km vede přes známe průsmyky jako Nockalmstrasse, Passo Stalle, Pian Falzarego a Passo Pordoi a také přes zapadlé silničky se skvělým povrchem a s nádhernými zatáčkami. Během výletu se nebudete muset starat o nic jiného, než je ovládání vašeho auta na těch nejlepších silnicích. Zbytek je na nás.

Nebude to ale jen o řízení na skvělých silnicích. Chceme, abyste si výlet užili naplno i mimo silnice, klidně s někým blízkým. Pokud se rozhodnete vzít spolujezdce, nebude litovat. Čekají nás krásné výhledy, zastávky v horách, večery v super partě a třeba i prohlídka vinařství s večeří a degustací. Se spolujezdcem se můžete samozřejmě střídat v řízení.

Při celém výletu budeme rozděleni na dvě skupiny po osmi autech, abychom netvořili zbytečně dlouhý vláček. Víme totiž, že příliš velká skupina musí jet pomalu, na ty vzadu se často čeká a jízda není zábavná. Menší skupina navíc poutá méně pozornosti. Každou skupinu povede auto s naším řidičem, díky kterému nemusíte kontrolovat trasu nebo řešit radary. Tempo bude sportovně výletní, tak abyste si jízdu užili, ale rozhodně nebude riskantní.

HARMONOGRAM
1. den (středa 21.9.)
Trasa: Benešov - Neveklov - Křečovice - Sedlčany - Sedlec-Prčice - Alenina Lhota - Jistebnice - Tábor - Košice - Tučapy - Dírná - Pluhův - Jindřichův Hradec - Weitra (AUT) - Dimbach - Grein - Murau
Vzdálenost cca 502 km (150 km dálnice)
Sraz v 7:00 v Benešově, benzínová stanice Benzina, adresa Červené Vršky 992, Benešov
Ubytování ve 4* Club Hotel am Kreischberg (Sankt Georgen ob Murau)
https://clubhotelkreischberg.accenthotels.com/en

2. den (čtvrtek 22.9.)
Trasa: Murau - Nockalmstrasse - Innerkrems - Lienz - Passo di Stalle - Toblach - Fiames - Cortina d'Ampezzo - Corvarra - Arabba - Campitello di Fassa
Vzdálenost cca 377 km (0 km dálnice)
Odjezd v 8:00 od Club Hotel am Kreichberg
Ubytování ve 4* Hotel Soreghes Gran Chalet (Campitello di Fassa)
https://www.hotelsoreghes.com/en/hotel/

3. den (pátek 23.9.)
Trasa: Campitello di Fassa - Moena - Stramentizzo Nuovo - Lavis - Enego - Bassano del Grappa - Noventa di Piave (zde je naplánována ochutnávka místních vín s překladatelkou a večeře ve vinařství)
Vzdálenost cca 281 km (80 km dálnice)
Odjezd v 8:00 od Hotel Soreghes Gran Chalet
Ubytování ve 4* Omnia Hotel (Noventa di Piave)
https://omniahotel.com/en/

4. den (sobota 24.9.)
Společná snídaně a ukončení výletu.

Z Omnia Hotelu (Noventa di Piave) je to do Prahy 776 km nejkratší cestou přes Udine a Salzburg. Pokud ale nemusíte, nejezděte domů hned. Benátky jsou jen 45 km od hotelu a na pláže Jaderského moře je to co by kamenem dohodil. A pokud ještě nebudete mít okresek dost, rádi vám poradíme, kudy se vydat domů, aby i cesta zpátky stála za to.

Co zahrnuje cena výletu:
Ubytování v hotelech (dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby)
Snídaně na každém hotelu pro (pro 2 osoby)
Večeři na každém hotelu pro (pro 2 osoby)
Degustace vín a večeři ve vinařství (pro 1 osobu)
Vstupenku na průsmyk Nockalmstrasse
Fotografie od profesionálního fotografa v plné kvalitě

Co nezahrnuje cena výletu:
V případě, že s sebou budete chtít druhou osobu, platí se příplatek 3.900 Kč
Obědy a občerstvení během zastávek na trase
Vstup do wellness (pokud je zpoplatněn)

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 22.8., bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast mezi 23.8. a 28.8., bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 29.8., bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi odpovíme.

Registrace na akci

Vyberte typ ježdění:
Chcete odebírat novinky?