fbpx
Special Drive

VÝLET NA ITALSKÉ PRŮSMYKY

08.06.2022
Registrovat se

Do 22. května se zvýhodněnou cenou.

8.6. - 11.6. 19 500 Kč

Okreskami za krásnými průsmyky, tak bude vypadat náš výlet
V Rakousku, Itálii a Švýcarsku najdete ty nejkrásnější horské silnice, na kterých je jízda s jakýmkoliv autem jako sen. Některé z těchto silnic zná každý nadšenec do rychlé jízdy. Jiné leží schované v zapadlých průsmycích a nenajdete je v běžných průvodcích. A právě sem, na nejlepší řidičské silnice směřujeme náš výlet. Naším cílem ale není Stelvio, Fluela Pass ve Švýcarsku nebo úžasná silnice mezi Passo Tonale a Madonna di Campiglio, i když tudy budeme projíždět. Naším cílem je si to skvěle užít a proto nevynechám ani ostatní krásné okresky po cestě. Začneme už pár kilometrů za Prahou na neskutečných silnicích, kudy se dřív jezdila Rally Příbram, podíváme se na geniální okresky pod Mnichovem a pak začneme stoupat do hor.


Nebude to ale jen řízení na skvělých silnicích. Tenhle výlet jsme vymysleli tak, aby si jej užil i váš doprovod a v Alpách je opravdu co užívat. Ať to jsou výhledy v průsmycích, kudy pojedeme, zastávky v horách nebo společné večeře. Výlet navíc končíme v sobotu ráno společnou snídaní v hotelu u malého jezírka kousek od jezera Garda, kde si můžete naplánovat svůj vlastní program.


Při celém výletu budeme rozděleni na dvě skupiny po osmi autech, abychom netvořili zbytečně dlouhý vláček. Víme totiž, že dlouhá skupina musí jet pomalu, na ty vzadu se často čeká a jízda není zábavná. Menší skupina navíc poutá méně pozornosti. Každou skupinu povede auto s naším řidičem, díky kterému nebudete muset kontrolovat trasu nebo řešit radary. Tempo bude sportovně výletní, tak abyste si jízdu užili, ale rozhodně nebyla nebezpečná. Z 1106 km dlouhé trasy bude jen 222 km po dálnicích a zbytek po skvělých okreskách! Podívejte se na video z jednoho z minulých ročníků.

HARMONOGRAM
1. den (středa 8.6.)
Trasa:
Mníšek pod Brdy - Obořiště - Smolotely - Milín - Nepomuk - Klatovy - Poleň - Landshut (GER) - Munchen - Sauerlach - Dietramszell - Seefeld (AUT)
Vzdálenost cca 496 km (222 km dálnice)
Sraz v 7:00 v Mníšek pod Brdy, před supermarket Penny, ulice Pražská 1071
Ubytování v Hotel Kaltschmidt 4*
https://www.daskaltschmid.com

2. den (čtvrtek 9.6.)
Trasa:
Seefeld - Innsbruck - Natters - Sterzing (ITA) - Innerwalten - Merano - Spondigna - Fluela pass (CH) - Davos
Vzdálenost cca 304 km (0 km dálnice)
Odjezd v 8:00 od Hotel Kaltschmidt
Ubytování v Hotel Ochsen 2*
https://www.davosklostersmountains.ch/en/hotels/overview/Hotel-Ochsen_a_5

3. den (pátek 10.6.)
Trasa:
Davos - Fluela pass - Livigno (ITA) - Stelvio pass - Passo Tonale - Madonna di Campiglio - Lago di Tenno
Vzdálenost cca 306 km (0 km dálnice)
Odjezd v 8:00 od Hotel Ochsen
Ubytování v Hotel Club Hotel Tenno 3*
https://www.clubhoteltenno.com/en/

4. den (sobota 11.6.)
Společná snídaně a ukončení výletu.

Z hotelu Club Hotel Tenno je to do Prahy 760 km nejkratší cestou. Pokud ale nemusíte, nejezděte domů hned. Kousek od Lago di Tenno je oblíbené jezero Garda, kde se dá v červenci krásně koupat, procházet italská městečka jako je Riva nebo vyrazit na nejvyšší horu v okolí, Monte Baldo. Nahoru jezdí lanovka a je odtud skvělý výhled na jezero, ležící téměř o 2 km níže.

Pokud ještě nebudete mít okresek dost, rádi vám poradíme, kudy se vydat domů, aby i cesta zpátky stála za to.

Co zahrnuje cena výletu:
Ubytování v hotelech pro 2 osoby
Snídaně na každém hotelu pro 2 osoby
Fotografie od profesionálního fotografa

Co nezahrnuje cena výletu:
Večeře na hotelech/restauracích
Obědy/občerstvení během zastávek na trase
Vstup do wellness

Storno podmínky: 
Pokud účastník, který provedl registraci a uhradil startovné, nahlásí svou neúčast emailem na info@specialdrive.cz nejpozději do 22.5., bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud účastník nahlásí svou neúčast mezi 23.5. a 26.5., bude mu vráceno 50 % startovného. Při nahlášení neúčasti po 27.5., bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. Zájemci o akci, který do 5 dnů od registrace neuhradí startovné, bude jeho registrace zrušena.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi odpovíme.

Ceny

Cena při platbě do 22. května:

8.6. - 11.6.19 500 Kč

Cena při platbě po 22. května a na místě:

8.6. - 11.6.23 500 Kč

Registrace na akci

Vyberte typ ježdění:
Chcete odebírat novinky?